Meer dan 200 ondernemers verzamelen in Hangar58 voor tweede Nacht van de Investeerder-Ondernemer

Heistse onderneming BlackBird viert vierde verjaardag met ondernemerscommunity en lanceert nieuw Performance Class-programma

28 augustus 2026 – Meer dan 200 ondernemers en investeerders kwamen donderdagavond samen in Hangar58 in Genk voor de tweede editie van De Nacht van de Investeerder-Ondernemer. Het jaarlijkse community-event van BlackBird kreeg dit jaar het thema Summer Soirée en vormde tegelijk het decor voor de vierde verjaardag van BlackBird, de lancering van een nieuw programma voor ondernemers en enkele opvallende aankondigingen.

Nicky Vankets stelde Daphné Vandenplas voor als nieuwe CEO van zijn modebedrijf.
Nicky Vankets stelde Daphné Vandenplas voor als nieuwe CEO van zijn modebedrijf.

De Nacht van de Investeerder-Ondernemer is exclusief voor klanten en partners binnen de BlackBird Community. Zij nemen gratis deel aan de feestelijke avond. BlackBird organiseert jaarlijks het event om ondernemers buiten hun dagelijkse bedrijfscontext samen te brengen en nieuwe relaties binnen de community te stimuleren.

“Onze community groeit ieder jaar met meer dan 300 bedrijven. Tijdens een avond als deze brengen we ondernemers die al langer deel uitmaken van het BlackBird-netwerk samen met nieuwe gezichten. Net in zo’n informele context ontstaan vaak gesprekken en connecties die je in het dagelijkse ondernemersleven veel minder snel maakt, inspireren en zelfs tot nieuwe businessmogelijkheden leiden.” - Andy Coomans, co-founder van BlackBird Business Events

Ondernemers en investeerders kregen zo ook de ruimte om ervaringen uit te wisselen over groei, leiderschap, investeringen en de uitdagingen waarmee ze in hun onderneming worden geconfronteerd.

Nieuw vijfdaags programma voor ondernemers

Tijdens de avond stelde BlackBird ook Performance Class voor, een nieuwe toevoeging aan het aanbod. Het vijfdaagse programma richt zich op ondernemers die de operationele werking van hun bedrijf grondig willen aanscherpen. Tijdens het traject analyseren deelnemers de verschillende onderdelen van hun onderneming en brengen ze die samen in één concreet plan. Het eindresultaat is een volledig uitgewerkte performance blueprint van de eigen onderneming, waarin onder meer structuur, processen, doelstellingen en uitvoering op elkaar worden afgestemd.

“Veel ondernemers weten goed waar ze met hun bedrijf naartoe willen, maar de uitdaging zit vaak in de vertaalslag naar de dagelijkse werking. Met Performance Class willen we hen helpen om hun onderneming niet alleen strategisch, maar ook operationeel scherp te krijgen." - Andy Coomans, co-founder van BlackBird Business Events

De lancering past binnen de verdere verbreding van het aanbod van BlackBird. Een dag eerder maakte het bedrijf ook zijn eerste overname bekend met Missing Link, waarmee het zich voortaan ook richt op ondernemers die naast hun onderneming gericht vermogen willen opbouwen.

Nicky Vankets kiest ondernemersavond voor relaunch

Ook House of Vankets – sinds vorig jaar de vaste kledingpartner voor alle BlackBird-events - koos De Nacht van de Investeerder-Ondernemer voor de aankondiging van een nieuw hoofdstuk. Modeontwerper en ondernemer Nicky Vankets stelde tijdens het event de relaunch van zijn businesslijn en de voorstelling van een vernieuwde visie op zijn modehuis voor. Daarin brengt House of Vankets stijl, identiteit en ondernemerschap nadrukkelijker samen. De nieuwe koers werd tijdens de avond voor het eerst voorgesteld aan het ondernemerspubliek in Hangar58.

Van ondernemersgesprekken tot feest

Daarnaast was Christof Roggen van De Belgische Ondernemers Podcast als vliegende reporter aanwezig. Hij ging met de ondernemers in gesprek over wat hen vandaag bezighoudt, welke uitdagingen ze ervaren en welke ambities ze voor het komende jaar koesteren. Die gesprekken en impressies verschijnen binnenkort via de kanalen van BlackBird en De Belgische Ondernemers Podcast.

Na het inhoudelijke programma ging de Summer Soirée verder met verschillende live acts, optredens en een feest tot in de vroege uurtjes. ​

Met de tweede editie wil BlackBird De Nacht van de Investeerder-Ondernemer verder verankeren als jaarlijks ontmoetingsmoment voor zijn groeiende ondernemerscommunity.

Perscontact:

Andy Coomans

co-founder, BlackBird

Jürgen Eeckhout

Sr PR consultant, Bepublic

 

Delen

Over Bepublic

BePublic is onderdeel van PR- en strategisch communicatiebureau BePublic Group dat organisaties uit België al meer dan 10 jaar begeleidt bij hun communicatie. Journalistieke PR is ons DNA. Onze ervaren consultants helpen bedrijven en organisaties om nieuwsverhalen helder te vertellen. 

BePublic maakt samen met BeReal, BeFirm, BeReady en BeTrained deel uit van BePublic Group. Ontdek alles over het PR- en strategisch communicatiebureau op https://bepublicgroup.be.

Neem contact op met

+32 (0)2 422 05 34

hello@bepublic.be

bepublic.be